U14 - 4. kolo - 13. 11. 2022 09:10hod
Športové centrum M-Šport Trenčín
1. FBC TRENČÍN - akadémia
3:5
(2:3, 0:1, 1:1)
FK AS TRENČÍN - ČERVENÍ

Bránky a asistencie

12.S.Liška (Záň) - 1:2, 13.Jurica - 2:2, 39.Kakody (Halas) - 3:4

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

Jurík - Halas, Križan, Jarábková, Panák- S.Timko, S.Liška, Záň, Š.Šrefančík, M.Bojda, Kakody, Obert, Jurica, Paracka. Tréner: I.Kollár

1:0

Vylúčenia

0:1

Využitia

0:0

V oslabení

J. Riečický - P. Bulko

Rozhodcovia

Na družstvo starších žiakov čakali v nedeľu obe družstvá trenčianskeho AS, navyše v jeho domácom prostredí. Zápasy sa skončili viac-menej podľa očakávania, potešiteľné však je, že „červenému“ tímu AS, vedúcemu tímu tabuľky, vzdoroval náš tím oveľa vehementnejšie ako v úvode sezóny a odohrali sme proti nemu kvalitný a oveľa vyrovnanejší zápas. To nás oprávňuje veriť, že v nadstavbovej časti to môže byť ešte lepšie.

Odvetný zápas proti asi najväčšiemu favoritovi našej skupiny sme zvládli oveľa lepšie, ako ten prvý a dá sa povedať, že jeho priebeh bol vyrovnaný. Domáci nám síce na začiatku na dva góly „odskočili“, naše družstvo sa však nepoddalo a dokázalo vyrovnať pomer síl na ihrisku i skóre. Stretnutie bolo dramatické do poslednej minúty a dôležitejší ako víťazstvo je v tomto momente pocit, že sa zlepšujeme.

Ohlasy trénerov

1. FBC TRENČÍN - akadémia: Ivan KOLLÁR: „Na prvý zápas som sa tešil, pretože som chcel vidieť tím v odvete so silným súperom, ktorému v prvom zápase na turnaji v Púchove hladko podľahol. Chlapci i dievčatá mne i sebe ukázali, že sme na dobrej ceste, že naša výkonnosť i kvalita šli od úvodu sezóny hore a boli vyrovnaným súperom. Prehra 3:5 síce trošku bolela, pred nami sú ďalšie ťažké zápasy, v ktorých budeme povinní náš výkonnostný rast potvrdzovať a na ktoré sa tešíme."